Yunus Lahmacun Pide Salonu Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Yunus Lahmacun Pide Salonu Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Yunus Lahmacun Pide Salonu var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Yunus Lahmacun Pide Salonu  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Yunus Lahmacun Pide Salonu Telefon

0216 446 98 98

Yunus Lahmacun Pide Salonu Sipariş

Yunus Lahmacun Pide Salonu sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Yunus Lahmacun Pide Salonu bağlantı kurabilirsiniz.

Yunus Lahmacun Pide Salonu Adres

Cami, Cumhuriyet Cd. No:42, 34940 Tuzla/İstanbul

Yunus Lahmacun Pide Salonu Web Sitesi

-BOŞ-

Yunus Lahmacun Pide Salonu Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Yunus Lahmacun Pide Salonu yorum konusunda yapılmış toplam 10 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,1 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Yunus Lahmacun Pide Salonu enlem bilgileri: 40.815651 boylam bilgileri: 29.303625 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu