Yeşil Ayder Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Yeşil Ayder Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Yeşil Ayder Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Yeşil Ayder Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Yeşil Ayder Restaurant Telefon

0216 394 38 58

Yeşil Ayder Restaurant Sipariş

Yeşil Ayder Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Yeşil Ayder Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Yeşil Ayder Restaurant Adres

Orhanlı, Fettah Başaran Cd. No:8, 34956 Tuzla/İstanbul

Yeşil Ayder Restaurant Web Sitesi

yesilayder.com

Yeşil Ayder Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Yeşil Ayder Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 1.445 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Yeşil Ayder Restaurant enlem bilgileri: 40.896667 boylam bilgileri: 29.356111 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir