Yekta Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Yekta Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Yekta Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Yekta Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Yekta Restaurant Telefon

0212 296 11 12

Yekta Restaurant Sipariş

Yekta Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Yekta Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Yekta Restaurant Adres

Kuştepe, Valikonağı Cad. No:39 D:1, Şişli/İstanbul

Yekta Restaurant Web Sitesi

-BOŞ-

Yekta Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Yekta Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 1 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 5,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Yekta Restaurant enlem bilgileri: 41.072398 boylam bilgileri: 28.990812 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu