Y-GARİ Nazilli Pidecisi Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Y-GARİ Nazilli Pidecisi Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Y-GARİ Nazilli Pidecisi var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Y-GARİ Nazilli Pidecisi  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Y-GARİ Nazilli Pidecisi Telefon

0216 582 06 10

Y-GARİ Nazilli Pidecisi Sipariş

Y-GARİ Nazilli Pidecisi sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Y-GARİ Nazilli Pidecisi bağlantı kurabilirsiniz.

Y-GARİ Nazilli Pidecisi Adres

Yayla, Vatan Cd. 20-28, 34944 Tuzla/İstanbul

Y-GARİ Nazilli Pidecisi Web Sitesi

y-gari.business.site

Y-GARİ Nazilli Pidecisi Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Y-GARİ Nazilli Pidecisi yorum konusunda yapılmış toplam 163 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Y-GARİ Nazilli Pidecisi enlem bilgileri: 40.831156 boylam bilgileri: 29.30188 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu