Vişne, Bitter Çikolata, Çikolata Parçalı Kaymak Kaç Kalori (Carte D'or Vişne, Bitter Çikolata, Çikolata Parçalı Kaymak Kalori Değeri) - Yemekleri

Vişne, Bitter Çikolata, Çikolata Parçalı Kaymak Kaç Kalori (Carte D’or Vişne, Bitter Çikolata, Çikolata Parçalı Kaymak Kalori Değeri)

Bizim için tüm kalori değerleri ile ilgili sorunlar mutlaka çözüme kavuşturulmalıdır. Markalar değişse bile arkasında yer alan bilgiler hep sabit kalıyor. Bu içeriğimizde daha öncede altını çizdiğimiz gibi Carte D’or Vişne, Bitter Çikolata, Çikolata Parçalı Kaymak kaç kalori sorusunun cevabını birlikte vermeye çalışacağız. Bu içeriğimizle birlikte aslına bakılırsa Carte D’or marka olarak kalori değerlendirmesine yer vermediğimiz hiçbir ürünü kalmadığını da özellikle belirtmek isteriz. Hazırsanız Carte D’or Vişne, Bitter Çikolata, Çikolata Parçalı Kaymak kaç kalori sorusunun cevabı ile başlayalım…

Carte D’or Vişne, Bitter Çikolata, Çikolata Parçalı Kaymak Kaç Kalori

——————

√ Kalori Miktarı: 167kcal

——————

Yukarıda bulunan kalori miktarı Vişne, Bitter Çikolata, Çikolata Parçalı Kaymak için her 100 gram baz alınarak yer verilmiştir.

Carte D’or Vişne, Bitter Çikolata, Çikolata Parçalı Kaymak Yağ Miktarı

Yağ Miktarı: 6,30 gram

Vişne, Bitter Çikolata, Çikolata Parçalı Kaymak Carte D’or Karbonhidrat Miktarı

Karbonhidrat Miktarı: 24,00 gram

Vişne, Bitter Çikolata, Çikolata Parçalı Kaymak Carte D’or Protein miktarı

Protein Miktarı: 2,50 gram

Önemli Uyarı: Burada yer alan bilgiler çoğunlukla ürünlerin paket üzerinde yer alan bilgiler ve internet üzerinde yer alan bilgilerin bir araya derlenmesi sonucunda yazılmıştır. Herhangi bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bunun dışında aklınıza takılan her türlü soru işaretinin cevabında sadece bir tık uzağınızda yer aldığımızın da altını çizelim. Herkese sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir