Vira Restoran Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Vira Restoran Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Vira Restoran var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Vira Restoran  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Vira Restoran Telefon

-BOŞ-

Vira Restoran Sipariş

Vira Restoran sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Vira Restoran bağlantı kurabilirsiniz.

Vira Restoran Adres

Hacı Kasım, Kayıkhane Sk. No:13, 34980 Şile/İstanbul

Vira Restoran Web Sitesi

-BOŞ-

Vira Restoran Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Vira Restoran yorum konusunda yapılmış toplam 320 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Vira Restoran enlem bilgileri: 41.179025 boylam bilgileri: 29.609189 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir