VEGANARSİST - NİŞANTAŞI Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

VEGANARSİST – NİŞANTAŞI Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada VEGANARSİST – NİŞANTAŞI var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. VEGANARSİST – NİŞANTAŞI  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

VEGANARSİST – NİŞANTAŞI Telefon

0212 224 78 53

VEGANARSİST – NİŞANTAŞI Sipariş

VEGANARSİST – NİŞANTAŞI sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla VEGANARSİST – NİŞANTAŞI bağlantı kurabilirsiniz.

VEGANARSİST – NİŞANTAŞI Adres

Halaskargazi, Nişantaşı, Kuyumcu İrfan Sk. No:19/A, 34760 Şişli

VEGANARSİST – NİŞANTAŞI Web Sitesi

veganarsist.com

VEGANARSİST – NİŞANTAŞI Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman VEGANARSİST – NİŞANTAŞI yorum konusunda yapılmış toplam 229 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda VEGANARSİST – NİŞANTAŞI enlem bilgileri: 41.051501 boylam bilgileri: 28.98995 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu