Urfalı Eyüp Göktürk Merkez Mahallesi / Çeşmebaşı Cad. Telefon Numarası - Yorumları - Yemekleri

Urfalı Eyüp Göktürk Merkez Mahallesi / Çeşmebaşı Cad. Telefon Numarası – Yorumları

İstanbul içerisinde bulunan restoranlar ile ilgili yorumlarınızı bir noktada toplamaya karar verdik. Bu yazı dizimiz içerisinde Restoranların telefon numarası – iletişim bilgileri – kullanıcı yorumları ve değinilmesi gereken diğer konu başlıklarına yer vermeye çalışacağız. Bu yazımızda Urfalı ile başlıyoruz. Bu restoran Eyüp ilçesi – Göktürk Merkez Mahallesi / Çeşmebaşı Cad. sınırları içerisinde yer almaktadır.

Urfalı Eyüp Yorumları

Bu restoran için herhangi bir yorum bulunmamaktadır! Aşağıda yer alan yorumlar linkini tıklayarak hızlı bir şekilde restoran hakkında düşünceleriniz ve yorumları ilave edebilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde restoran hakkında görüşlerinize yer verilecektir.

Urfalı Eyüp Göktürk Merkez Mahallesi / Çeşmebaşı Cad. Telefon Numarası

Urfalı Telefon numarası: Yorum Bölümünden Ekleyebilirsiniz (Eksik)

Önemli bir hatırlatma: Burası kullanıcıların karşılıklı olarak bilgi paylaşması amacıyla eklenen bir bölümdür. Bu sebeple restoranlar hakkında bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.

Hızlı bir şekilde güncelleme yapılarak burada yer alan yorumları ilgili restoranların bölümlerine eklemeye başlayacağız. Bizi yorumsuz bırakmayın.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir