Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı Telefon

0212 222 03 00

Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı Sipariş

Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı bağlantı kurabilirsiniz.

Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı Adres

Gürsel, Fulya Sk. no 9, 34400 Kâğıthane/İstanbul

Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı Web Sitesi

urfadan.com

Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı yorum konusunda yapılmış toplam 168 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Urfadan kebapçı/şişli-okmeydanı enlem bilgileri: 41.065608 boylam bilgileri: 28.971636 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu