TUZLA SAHIL PILAVCISI Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

TUZLA SAHIL PILAVCISI Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada TUZLA SAHIL PILAVCISI var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. TUZLA SAHIL PILAVCISI  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

TUZLA SAHIL PILAVCISI Telefon

0216 446 29 15

TUZLA SAHIL PILAVCISI Sipariş

TUZLA SAHIL PILAVCISI sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla TUZLA SAHIL PILAVCISI bağlantı kurabilirsiniz.

TUZLA SAHIL PILAVCISI Adres

Cami, Zeycan Sk., 34940 Tuzla/İstanbul

TUZLA SAHIL PILAVCISI Web Sitesi

-BOŞ-

TUZLA SAHIL PILAVCISI Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman TUZLA SAHIL PILAVCISI yorum konusunda yapılmış toplam 3 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda TUZLA SAHIL PILAVCISI enlem bilgileri: 40.815884 boylam bilgileri: 29.303809 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu