Tuzla Pilavcısı Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tuzla Pilavcısı Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tuzla Pilavcısı var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tuzla Pilavcısı  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tuzla Pilavcısı Telefon

0216 423 14 04

Tuzla Pilavcısı Sipariş

Tuzla Pilavcısı sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tuzla Pilavcısı bağlantı kurabilirsiniz.

Tuzla Pilavcısı Adres

Mimar Sinan, 34950 Tuzla/İstanbul

Tuzla Pilavcısı Web Sitesi

tuzla-pilavcs.business.site

Tuzla Pilavcısı Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tuzla Pilavcısı yorum konusunda yapılmış toplam 13 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tuzla Pilavcısı enlem bilgileri: 40.830129 boylam bilgileri: 29.361292 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu