Tuzla Park Cafe Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tuzla Park Cafe Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tuzla Park Cafe Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tuzla Park Cafe Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tuzla Park Cafe Restaurant Telefon

-BOŞ-

Tuzla Park Cafe Restaurant Sipariş

Tuzla Park Cafe Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tuzla Park Cafe Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Tuzla Park Cafe Restaurant Adres

Cami mahallesi ahmet kılıç bulvarı cd İş merkezi no:4 d:1 k:1, 34912 Tuzla

Tuzla Park Cafe Restaurant Web Sitesi

-BOŞ-

Tuzla Park Cafe Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tuzla Park Cafe Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 10 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tuzla Park Cafe Restaurant enlem bilgileri: 40.814231 boylam bilgileri: 29.306387 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu