Tuzla palmiye sosyal tesisleri Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tuzla palmiye sosyal tesisleri Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tuzla palmiye sosyal tesisleri var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tuzla palmiye sosyal tesisleri  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tuzla palmiye sosyal tesisleri Telefon

0216 395 44 50

Tuzla palmiye sosyal tesisleri Sipariş

Tuzla palmiye sosyal tesisleri sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tuzla palmiye sosyal tesisleri bağlantı kurabilirsiniz.

Tuzla palmiye sosyal tesisleri Adres

Postane, Öğüt Sk. No:1 D:No:34, 34940 Tuzla/İstanbul

Tuzla palmiye sosyal tesisleri Web Sitesi

tuzlabelisletmeler.com

Tuzla palmiye sosyal tesisleri Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tuzla palmiye sosyal tesisleri yorum konusunda yapılmış toplam 2.537 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tuzla palmiye sosyal tesisleri enlem bilgileri: 40.813271 boylam bilgileri: 29.274759 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu