Tuzla Kanat Kebap Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tuzla Kanat Kebap Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tuzla Kanat Kebap var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tuzla Kanat Kebap  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tuzla Kanat Kebap Telefon

0216 446 70 79

Tuzla Kanat Kebap Sipariş

Tuzla Kanat Kebap sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tuzla Kanat Kebap bağlantı kurabilirsiniz.

Tuzla Kanat Kebap Adres

Postane, Manastır Yolu No:8, 34940 Tuzla/İstanbul

Tuzla Kanat Kebap Web Sitesi

tuzlakanatkebap.com

Tuzla Kanat Kebap Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tuzla Kanat Kebap yorum konusunda yapılmış toplam 373 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tuzla Kanat Kebap enlem bilgileri: 40.817036 boylam bilgileri: 29.29715 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir