Tuzla Dönercisi Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tuzla Dönercisi Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tuzla Dönercisi var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tuzla Dönercisi  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tuzla Dönercisi Telefon

0216 395 08 96

Tuzla Dönercisi Sipariş

Tuzla Dönercisi sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tuzla Dönercisi bağlantı kurabilirsiniz.

Tuzla Dönercisi Adres

Postane Mahallesi Manastır Yolu Cadesi, 34940 Tuzla/İstanbul

Tuzla Dönercisi Web Sitesi

-BOŞ-

Tuzla Dönercisi Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tuzla Dönercisi yorum konusunda yapılmış toplam 581 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,1 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tuzla Dönercisi enlem bilgileri: 40.816944 boylam bilgileri: 29.296389 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu