Tuzla Cadde Et Mangal Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tuzla Cadde Et Mangal Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tuzla Cadde Et Mangal var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tuzla Cadde Et Mangal  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tuzla Cadde Et Mangal Telefon

0216 444 04 44

Tuzla Cadde Et Mangal Sipariş

Tuzla Cadde Et Mangal sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tuzla Cadde Et Mangal bağlantı kurabilirsiniz.

Tuzla Cadde Et Mangal Adres

Evliya Çelebi, Adem Sokak No:7, 34944 Tuzla/İstanbul

Tuzla Cadde Et Mangal Web Sitesi

-BOŞ-

Tuzla Cadde Et Mangal Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tuzla Cadde Et Mangal yorum konusunda yapılmış toplam 38 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tuzla Cadde Et Mangal enlem bilgileri: 40.836699 boylam bilgileri: 29.295331 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu