Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri Telefon

444 0 906

Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri Sipariş

Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri bağlantı kurabilirsiniz.

Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri Adres

Orhanlı, Demokrasi Cd. No:15, 34956 Tuzla/İstanbul

Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri Web Sitesi

tuzla.bel.tr

Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri yorum konusunda yapılmış toplam 113 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tuzla Belediyesi Orhanlı Sosyal Tesisleri enlem bilgileri: 40.894994 boylam bilgileri: 29.354999 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu