Tuzla Bafra Pidecisi Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tuzla Bafra Pidecisi Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tuzla Bafra Pidecisi var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tuzla Bafra Pidecisi  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tuzla Bafra Pidecisi Telefon

0216 493 90 05

Tuzla Bafra Pidecisi Sipariş

Tuzla Bafra Pidecisi sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tuzla Bafra Pidecisi bağlantı kurabilirsiniz.

Tuzla Bafra Pidecisi Adres

İçmeler, Göktürk Cd. 123C, 34947 Tuzla/İstanbul

Tuzla Bafra Pidecisi Web Sitesi

bafrapidecisi.com

Tuzla Bafra Pidecisi Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tuzla Bafra Pidecisi yorum konusunda yapılmış toplam 219 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tuzla Bafra Pidecisi enlem bilgileri: 40.844222 boylam bilgileri: 29.306935 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu