Tost Peyniri Kalori (Aknaz Tost Peyniri Besin Değeri) - Yemekleri

Tost Peyniri Kalori (Aknaz Tost Peyniri Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Aknaz Tost Peyniri besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Aknaz Tost Peyniri Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Aknaz Tost Peyniri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100g için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Aknaz Tost Peyniri Kaç Kalori

Kalori Değeri: 312kcal

Aknaz Tost Peyniri Yağ Değeri

Yağ: 25,00g

Aknaz Tost Peyniri Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 0,40g

Aknaz Tost Peyniri Protein Değeri

Protein Değeri: 21,00g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu