Tick Tack Kalori (Aynes Tick Tack Besin Değeri) - Yemekleri

Tick Tack Kalori (Aynes Tick Tack Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Aynes Tick Tack besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Aynes Tick Tack Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Aynes Tick Tack hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100ml için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Aynes Tick Tack Kaç Kalori

Kalori Değeri: 71kcal

Aynes Tick Tack Yağ Değeri

Yağ: 2,40g

Aynes Tick Tack Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 9,00g

Aynes Tick Tack Protein Değeri

Protein Değeri: 2,30g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu