The Mood Cafe Nargile Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

The Mood Cafe Nargile Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada The Mood Cafe Nargile var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. The Mood Cafe Nargile  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

The Mood Cafe Nargile Telefon

0216 393 79 20

The Mood Cafe Nargile Sipariş

The Mood Cafe Nargile sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla The Mood Cafe Nargile bağlantı kurabilirsiniz.

The Mood Cafe Nargile Adres

Aydınlı, Gürpinar Cd No:59, 34953, 34953 Tuzla/İstanbul

The Mood Cafe Nargile Web Sitesi

business.site

The Mood Cafe Nargile Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman The Mood Cafe Nargile yorum konusunda yapılmış toplam 68 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda The Mood Cafe Nargile enlem bilgileri: 40.872645 boylam bilgileri: 29.325321 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu