Telvee Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Telvee Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Telvee var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Telvee  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Telvee Telefon

0216 491 00 78

Telvee Sipariş

Telvee sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Telvee bağlantı kurabilirsiniz.

Telvee Adres

Aydınlı, Çamlıbelde Yolu Cd No:38 D:B, 34953 Tuzla/İstanbul

Telvee Web Sitesi

-BOŞ-

Telvee Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Telvee yorum konusunda yapılmış toplam 320 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Telvee enlem bilgileri: 40.869628 boylam bilgileri: 29.321354 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu