Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti Telefon

0212 809 29 00

Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti Sipariş

Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti bağlantı kurabilirsiniz.

Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti Adres

Merkez, Akar Cd. No:1 D:No:3 34382, 34382 Şişli/İstanbul

Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti Web Sitesi

sebatdoner.com

Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti yorum konusunda yapılmış toplam 43 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Tarihi Sebat Döner Şişli-Bomonti enlem bilgileri: 41.060147 boylam bilgileri: 28.978012 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu