Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İzmir Tulum Peyniri Kalori (Altınkılıç Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İzmir Tulum Peyniri Besin Değeri) - Yemekleri

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İzmir Tulum Peyniri Kalori (Altınkılıç Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İzmir Tulum Peyniri Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Altınkılıç Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İzmir Tulum Peyniri besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Altınkılıç Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İzmir Tulum Peyniri Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Altınkılıç Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İzmir Tulum Peyniri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100g için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Altınkılıç Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İzmir Tulum Peyniri Kaç Kalori

Kalori Değeri: 321kcal

Altınkılıç Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İzmir Tulum Peyniri Yağ Değeri

Yağ: 27,00g

Altınkılıç Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İzmir Tulum Peyniri Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 0,84g

Altınkılıç Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İzmir Tulum Peyniri Protein Değeri

Protein Değeri: 24,26g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu