Tam Yağlı Beyaz Peynir Kalori (Aknaz Tam Yağlı Beyaz Peynir Besin Değeri) - Yemekleri

Tam Yağlı Beyaz Peynir Kalori (Aknaz Tam Yağlı Beyaz Peynir Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Aknaz Tam Yağlı Beyaz Peynir besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Aknaz Tam Yağlı Beyaz Peynir Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Aknaz Tam Yağlı Beyaz Peynir hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100g için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Aknaz Tam Yağlı Beyaz Peynir Kaç Kalori

Kalori Değeri: 288kcal

Aknaz Tam Yağlı Beyaz Peynir Yağ Değeri

Yağ: 23,90g

Aknaz Tam Yağlı Beyaz Peynir Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 0,70g

Aknaz Tam Yağlı Beyaz Peynir Protein Değeri

Protein Değeri: 17,70g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu