Tam Buğday Unlu Lavaş Kaç Kalori (Buget Kalori Değeri) - Yemekleri

Tam Buğday Unlu Lavaş Kaç Kalori (Buget Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada Buget markası ile Tam Buğday Unlu Lavaş kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Buget Tam Buğday Unlu Lavaş Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBuget Tam Buğday Unlu Lavaş hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

Buget Tam Buğday Unlu Lavaş hakkında aşağıda bulunan değerler her 100g için geçerlidir.

Buget Tam Buğday Unlu Lavaş Kalorisi

Kaloriler: 275kcal

Buget Tam Buğday Unlu Lavaş Yağ Değeri

Yağ: 2,00g

Buget Tam Buğday Unlu Lavaş Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 51,43g

Buget Tam Buğday Unlu Lavaş Protein Değeri

Protein Değeri: 12,70g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir