Tagliatelle All'uovo Kaç Kalori (Barilla Kalori Değeri) - Yemekleri

Tagliatelle All’uovo Kaç Kalori (Barilla Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada Barilla markası ile Tagliatelle All’uovo kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Barilla Tagliatelle All’uovo Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBarilla Tagliatelle All’uovo hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

Barilla Tagliatelle All’uovo hakkında aşağıda bulunan değerler her 100g için geçerlidir.

Barilla Tagliatelle All’uovo Kalorisi

Kaloriler: 372kcal

Barilla Tagliatelle All’uovo Yağ Değeri

Yağ: 4,00g

Barilla Tagliatelle All’uovo Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 67,30g

Barilla Tagliatelle All’uovo Protein Değeri

Protein Değeri: 14,00g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu