SushiCo Nişantaşı Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

SushiCo Nişantaşı Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada SushiCo Nişantaşı var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. SushiCo Nişantaşı  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

SushiCo Nişantaşı Telefon

444 7 874

SushiCo Nişantaşı Sipariş

SushiCo Nişantaşı sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla SushiCo Nişantaşı bağlantı kurabilirsiniz.

SushiCo Nişantaşı Adres

Teşvikiye Mahallesi, Mim Kemal Öke Cd. No:21 D:21, 34367 Şişli/İstanbul

SushiCo Nişantaşı Web Sitesi

sushico.com.tr

SushiCo Nişantaşı Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman SushiCo Nişantaşı yorum konusunda yapılmış toplam 609 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda SushiCo Nişantaşı enlem bilgileri: 41.049501 boylam bilgileri: 28.991143 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu