Sunset Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Sunset Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Sunset var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Sunset  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Sunset Telefon

0216 712 08 09

Sunset Sipariş

Sunset sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Sunset bağlantı kurabilirsiniz.

Sunset Adres

Hacı Kasım, Üsküdar Cd. No: 84, 34980 Şile/İstanbul

Sunset Web Sitesi

-BOŞ-

Sunset Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Sunset yorum konusunda yapılmış toplam 1 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 1,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Sunset enlem bilgileri: 41.176654 boylam bilgileri: 29.610464 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir