St. Regis Brasserie Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

St. Regis Brasserie Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada St. Regis Brasserie var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. St. Regis Brasserie  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

St. Regis Brasserie Telefon

0212 368 08 36

St. Regis Brasserie Sipariş

St. Regis Brasserie sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla St. Regis Brasserie bağlantı kurabilirsiniz.

St. Regis Brasserie Adres

Harbiye, Mim Kemal Öke Cd. No:35, 34365 Şişli/İstanbul

St. Regis Brasserie Web Sitesi

stregisbrasserie.com

St. Regis Brasserie Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman St. Regis Brasserie yorum konusunda yapılmış toplam 350 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda St. Regis Brasserie enlem bilgileri: 41.047589 boylam bilgileri: 28.992931 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu