Soya Original Subtle Sweet Taste Kalori (Alpro Soya Original Subtle Sweet Taste Besin Değeri) - Yemekleri

Soya Original Subtle Sweet Taste Kalori (Alpro Soya Original Subtle Sweet Taste Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Alpro Soya Original Subtle Sweet Taste besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Alpro Soya Original Subtle Sweet Taste Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Alpro Soya Original Subtle Sweet Taste hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100g için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Alpro Soya Original Subtle Sweet Taste Kaç Kalori

Kalori Değeri: 39kcal

Alpro Soya Original Subtle Sweet Taste Yağ Değeri

Yağ: 1,80g

Alpro Soya Original Subtle Sweet Taste Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 2,50g

Alpro Soya Original Subtle Sweet Taste Protein Değeri

Protein Değeri: 3,00g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu