Sisli Selikcisi Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Sisli Selikcisi Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Sisli Selikcisi Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Sisli Selikcisi Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Sisli Selikcisi Restaurant Telefon

-BOŞ-

Sisli Selikcisi Restaurant Sipariş

Sisli Selikcisi Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Sisli Selikcisi Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Sisli Selikcisi Restaurant Adres

Cumhuriyet, Halaskargazi Cd. No:65, 34380 Şişli/İstanbul

Sisli Selikcisi Restaurant Web Sitesi

-BOŞ-

Sisli Selikcisi Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Sisli Selikcisi Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 3 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 1,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Sisli Selikcisi Restaurant enlem bilgileri: 41.051489 boylam bilgileri: 28.987247 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir