ŞİŞLİ KÖFTECİSİ Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

ŞİŞLİ KÖFTECİSİ Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada ŞİŞLİ KÖFTECİSİ var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. ŞİŞLİ KÖFTECİSİ  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

ŞİŞLİ KÖFTECİSİ Telefon

0212 248 50 97

ŞİŞLİ KÖFTECİSİ Sipariş

ŞİŞLİ KÖFTECİSİ sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla ŞİŞLİ KÖFTECİSİ bağlantı kurabilirsiniz.

ŞİŞLİ KÖFTECİSİ Adres

Merkez, Çarşı Sk. 1 D, 34381 Şişli/İstanbul

ŞİŞLİ KÖFTECİSİ Web Sitesi

-BOŞ-

ŞİŞLİ KÖFTECİSİ Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman ŞİŞLİ KÖFTECİSİ yorum konusunda yapılmış toplam 28 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda ŞİŞLİ KÖFTECİSİ enlem bilgileri: 41.061874 boylam bilgileri: 28.987842 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu