Şehla Zamanın Meyhanesi Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Şehla Zamanın Meyhanesi Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Şehla Zamanın Meyhanesi var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Şehla Zamanın Meyhanesi  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Şehla Zamanın Meyhanesi Telefon

0553 124 39 34

Şehla Zamanın Meyhanesi Sipariş

Şehla Zamanın Meyhanesi sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Şehla Zamanın Meyhanesi bağlantı kurabilirsiniz.

Şehla Zamanın Meyhanesi Adres

Postane, Manastır Yolu Cd D:No:22, 34940 Tuzla/İstanbul

Şehla Zamanın Meyhanesi Web Sitesi

zamaninmeyhanesi.com

Şehla Zamanın Meyhanesi Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Şehla Zamanın Meyhanesi yorum konusunda yapılmış toplam 137 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Şehla Zamanın Meyhanesi enlem bilgileri: 40.816802 boylam bilgileri: 29.295327 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu