Seçkin Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Seçkin Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Seçkin Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Seçkin Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Seçkin Restaurant Telefon

0212 217 00 53

Seçkin Restaurant Sipariş

Seçkin Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Seçkin Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Seçkin Restaurant Adres

Mecidiyeköy, 27/ A, Cemal Sahir Sokaği, 34394 Şişli/İstanbul

Seçkin Restaurant Web Sitesi

-BOŞ-

Seçkin Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Seçkin Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 48 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Seçkin Restaurant enlem bilgileri: 41.068824 boylam bilgileri: 29.000704 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu