Sardala Restoran Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Sardala Restoran Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Sardala Restoran var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Sardala Restoran  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Sardala Restoran Telefon

-BOŞ-

Sardala Restoran Sipariş

Sardala Restoran sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Sardala Restoran bağlantı kurabilirsiniz.

Sardala Restoran Adres

Kurfallı, 34983 Şile/İstanbul

Sardala Restoran Web Sitesi

-BOŞ-

Sardala Restoran Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Sardala Restoran yorum konusunda yapılmış toplam 5 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,8 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Sardala Restoran enlem bilgileri: 41.137204 boylam bilgileri: 29.833503 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir