Sancak Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Sancak Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Sancak Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Sancak Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Sancak Restaurant Telefon

0216 504 28 24

Sancak Restaurant Sipariş

Sancak Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Sancak Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Sancak Restaurant Adres

Cami Mah Balıkçılar sok, Viaport Marina 20C D:68, 34940 Tuzla

Sancak Restaurant Web Sitesi

sancakrestaurant.com

Sancak Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Sancak Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 16 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Sancak Restaurant enlem bilgileri: 40.81396 boylam bilgileri: 29.317778 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir