Protein Chocolate Sandwich Kaç Kalori (BFIXX Kalori Değeri) - Yemekleri

Protein Chocolate Sandwich Kaç Kalori (BFIXX Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada BFIXX markası ile Protein Chocolate Sandwich kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

BFIXX Protein Chocolate Sandwich Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBFIXX Protein Chocolate Sandwich hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

BFIXX Protein Chocolate Sandwich hakkında aşağıda bulunan değerler her 1 porsiyon için geçerlidir.

BFIXX Protein Chocolate Sandwich Kalorisi

Kaloriler: 320kcal

BFIXX Protein Chocolate Sandwich Yağ Değeri

Yağ: 21,60g

BFIXX Protein Chocolate Sandwich Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 6,60g

BFIXX Protein Chocolate Sandwich Protein Değeri

Protein Değeri: 24,00g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir