Popeyes Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Popeyes Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Popeyes var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Popeyes  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Popeyes Telefon

444 7 677

Popeyes Sipariş

Popeyes sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Popeyes bağlantı kurabilirsiniz.

Popeyes Adres

Cami Mah. Şehitler Cad Viaport Marina AVM, 34000 Tuzla

Popeyes Web Sitesi

popeyes.com.tr

Popeyes Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Popeyes yorum konusunda yapılmış toplam 7 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 2,7 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Popeyes enlem bilgileri: 40.817493 boylam bilgileri: 29.318463 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu