Pizza Lazza Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Pizza Lazza Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Pizza Lazza var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Pizza Lazza  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Pizza Lazza Telefon

0216 446 11 10

Pizza Lazza Sipariş

Pizza Lazza sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Pizza Lazza bağlantı kurabilirsiniz.

Pizza Lazza Adres

Postane, Manastır Yolu Cd D:No:11, 34959 Tuzla/İstanbul

Pizza Lazza Web Sitesi

pizzalazza.com.tr

Pizza Lazza Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Pizza Lazza yorum konusunda yapılmış toplam 128 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,7 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Pizza Lazza enlem bilgileri: 40.8163 boylam bilgileri: 29.2909 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu