Piliç Sosis Kalori (Aytaç Piliç Sosis Besin Değeri) - Yemekleri

Piliç Sosis Kalori (Aytaç Piliç Sosis Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Aytaç Piliç Sosis besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Aytaç Piliç Sosis Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Aytaç Piliç Sosis hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100g için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Aytaç Piliç Sosis Kaç Kalori

Kalori Değeri: 236kcal

Aytaç Piliç Sosis Yağ Değeri

Yağ: 20,00g

Aytaç Piliç Sosis Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 4,00g

Aytaç Piliç Sosis Protein Değeri

Protein Değeri: 10,00g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu