Pideor Bomonti Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Pideor Bomonti Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Pideor Bomonti var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Pideor Bomonti  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Pideor Bomonti Telefon

0212 255 72 55

Pideor Bomonti Sipariş

Pideor Bomonti sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Pideor Bomonti bağlantı kurabilirsiniz.

Pideor Bomonti Adres

Merkez, Sıracevizler Cd. D:No: 60/A, 34381 Şişli/İstanbul

Pideor Bomonti Web Sitesi

pideor.com

Pideor Bomonti Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Pideor Bomonti yorum konusunda yapılmış toplam 53 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Pideor Bomonti enlem bilgileri: 41.05928 boylam bilgileri: 28.984273 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu