Pastavicio - Şile Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Pastavicio – Şile Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Pastavicio – Şile var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Pastavicio – Şile  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Pastavicio – Şile Telefon

0216 712 06 55

Pastavicio – Şile Sipariş

Pastavicio – Şile sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Pastavicio – Şile bağlantı kurabilirsiniz.

Pastavicio – Şile Adres

Kumbaba, Kumbaba Cd. 32 A, 34980 Şile/İstanbul

Pastavicio – Şile Web Sitesi

pastavicio.net

Pastavicio – Şile Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Pastavicio – Şile yorum konusunda yapılmış toplam 4 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 5,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Pastavicio – Şile enlem bilgileri: 41.163894 boylam bilgileri: 29.584084 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir