Ortaklar Kanat & Dürüm Evi Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Ortaklar Kanat & Dürüm Evi Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Ortaklar Kanat & Dürüm Evi var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Ortaklar Kanat & Dürüm Evi  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Ortaklar Kanat & Dürüm Evi Telefon

0212 274 32 71

Ortaklar Kanat & Dürüm Evi Sipariş

Ortaklar Kanat & Dürüm Evi sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Ortaklar Kanat & Dürüm Evi bağlantı kurabilirsiniz.

Ortaklar Kanat & Dürüm Evi Adres

Mecidiyeköy Ortaklar Cd &, Akıncı Bayırı sokağı 24/B, 34394 Şişli/İstanbul

Ortaklar Kanat & Dürüm Evi Web Sitesi

yemeksepeti.com

Ortaklar Kanat & Dürüm Evi Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Ortaklar Kanat & Dürüm Evi yorum konusunda yapılmış toplam 107 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Ortaklar Kanat & Dürüm Evi enlem bilgileri: 41.063224 boylam bilgileri: 28.998316 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu