Noodle House - Şişli Şubesi Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Noodle House – Şişli Şubesi Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Noodle House – Şişli Şubesi var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Noodle House – Şişli Şubesi  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Noodle House – Şişli Şubesi Telefon

0212 234 90 10

Noodle House – Şişli Şubesi Sipariş

Noodle House – Şişli Şubesi sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Noodle House – Şişli Şubesi bağlantı kurabilirsiniz.

Noodle House – Şişli Şubesi Adres

Halaskargazi, Dershane Sokağı, 34271 Şişli/İstanbul

Noodle House – Şişli Şubesi Web Sitesi

noodlehouse.com.tr

Noodle House – Şişli Şubesi Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Noodle House – Şişli Şubesi yorum konusunda yapılmış toplam 15 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Noodle House – Şişli Şubesi enlem bilgileri: 41.049761 boylam bilgileri: 28.988 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu