New Frank's Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

New Frank’s Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada New Frank’s var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. New Frank’s  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

New Frank’s Telefon

-BOŞ-

New Frank’s Sipariş

New Frank’s sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla New Frank’s bağlantı kurabilirsiniz.

New Frank’s Adres

Işık Üniversitesi Şile Kampüsü, Işık Üniversitesi İçinde, Şile Merkez, Şile, İstanbul, 34980

New Frank’s Web Sitesi

newfranks.com

New Frank’s Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman New Frank’s yorum konusunda yapılmış toplam -BOŞ- yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise -BOŞ- olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda New Frank’s enlem bilgileri: 41.168499 boylam bilgileri: 29.561292 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir