Meşhur Görele Pidecisi Tuzla Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Meşhur Görele Pidecisi Tuzla Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Meşhur Görele Pidecisi Tuzla var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Meşhur Görele Pidecisi Tuzla  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Meşhur Görele Pidecisi Tuzla Telefon

0216 423 23 28

Meşhur Görele Pidecisi Tuzla Sipariş

Meşhur Görele Pidecisi Tuzla sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Meşhur Görele Pidecisi Tuzla bağlantı kurabilirsiniz.

Meşhur Görele Pidecisi Tuzla Adres

Şifa, Hükümet Cd. No:46, 34950 Tuzla/İstanbul

Meşhur Görele Pidecisi Tuzla Web Sitesi

-BOŞ-

Meşhur Görele Pidecisi Tuzla Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Meşhur Görele Pidecisi Tuzla yorum konusunda yapılmış toplam 125 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,1 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Meşhur Görele Pidecisi Tuzla enlem bilgileri: 40.828733 boylam bilgileri: 29.350757 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu