Medcezir Hungry Ghost Plus Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Medcezir Hungry Ghost Plus Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Medcezir Hungry Ghost Plus var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Medcezir Hungry Ghost Plus  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Medcezir Hungry Ghost Plus Telefon

0216 395 66 53

Medcezir Hungry Ghost Plus Sipariş

Medcezir Hungry Ghost Plus sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Medcezir Hungry Ghost Plus bağlantı kurabilirsiniz.

Medcezir Hungry Ghost Plus Adres

Postane, Postane Mah. Defne Sk, Belde 22 Sitesi Arkası No:1, 34940 Tuzla/İstanbul

Medcezir Hungry Ghost Plus Web Sitesi

-BOŞ-

Medcezir Hungry Ghost Plus Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Medcezir Hungry Ghost Plus yorum konusunda yapılmış toplam 494 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Medcezir Hungry Ghost Plus enlem bilgileri: 40.813555 boylam bilgileri: 29.281019 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu