Marrakesch Cafe Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Marrakesch Cafe Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Marrakesch Cafe var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Marrakesch Cafe  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Marrakesch Cafe Telefon

0216 446 75 70

Marrakesch Cafe Sipariş

Marrakesch Cafe sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Marrakesch Cafe bağlantı kurabilirsiniz.

Marrakesch Cafe Adres

Postane, Manastır Yolu cad D:No:28, 34940 Tuzla/İstanbul

Marrakesch Cafe Web Sitesi

marrakeschcafe.com

Marrakesch Cafe Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Marrakesch Cafe yorum konusunda yapılmış toplam 97 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Marrakesch Cafe enlem bilgileri: 40.816596 boylam bilgileri: 29.294693 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu