Marmaris Büfe 53 Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Marmaris Büfe 53 Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Marmaris Büfe 53 var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Marmaris Büfe 53  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Marmaris Büfe 53 Telefon

0216 582 02 53

Marmaris Büfe 53 Sipariş

Marmaris Büfe 53 sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Marmaris Büfe 53 bağlantı kurabilirsiniz.

Marmaris Büfe 53 Adres

Postane, 17/B, Manastır Yolu, 34940 Tuzla/İstanbul

Marmaris Büfe 53 Web Sitesi

-BOŞ-

Marmaris Büfe 53 Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Marmaris Büfe 53 yorum konusunda yapılmış toplam 122 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,8 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Marmaris Büfe 53 enlem bilgileri: 40.816309 boylam bilgileri: 29.289797 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir